Zámečnická 563/8 Liberec IV – Perštýn 46001 Liberec
+420 | 721 292 462
info@nisacentrum.cz

Chcete svou nemovitost prodávat či dobře prodat?

Chcete svou nemovitost prodávat či dobře prodat?

Profesionální makléř vás celým procesem provede komfortně, bez rizik, pomůže váš dům či byt prodat za nejvyšší možnou částku a to bez zbytečných starostí. Jaké jsou ty nejčastější kritické body, ve kterých může neexistence předchozích zkušeností znamenat problémy?

REÁLNÁ NEBO POŽADOVANÁ CENA?

Mylná představa prodávajících,kteří chtějí svoji nemovitost prodat za „svoji“ cenu a nechápou, že existuje zákon nabídky a poptávky.Profesionální makléř má oproti vám výhodu v tom, že ví naprosto přesně, za kolik se nemovitosti ve vaší lokalitě prodávají, pracuje s cenovými mapami a díky databázi realitních transakcí vám pomůže nastavit nabídkovou cenu tak, aby se co nejvíce blížila té tržní. To ale znamená, že zatímco v některých případech se cena posouvá směrem dolů, u jiných je tomu zcela naopak. Vaše nemovitost se může nacházet v lokalitě, ve které je momentálně zvýšená poptávka.

CO VŠE ŘEŠÍ MAKLÉŘ?

Po shlédnutí nemovitosti zajistí podklady nutné k sestavení nabídky jako jsou například : list vlastnictví, půdorys, homestaging vč.profesionálních fotografií,inzerce na realitních serverech a sociálních sítích. Novinkou je videoprohlídka a 3D scan nemovitosti, kdy si zájemce může prohlédnout nemovitost např. v notebooku,mobilu…. Dalším nástrojem je dron, kdy lze pořídit fotografie a videa nemovitosti z výšky. Samozřejmostí je bezplatný právní servis. Takto bych mohl pokračovat.. Toto je jen ukázka pro „soukromé“ inzerenty, že toho není málo…a odměna solidní rk je namístě.

Ve chvíli, kdy se o nemovitost začnou zajímat potenciální kupci, realitní makléř ověří jejich požadavky a zároveň to, zda je daný kupující pro vaši nemovitost vhodným zájemcem. Zdaleka ne každý prodávající má totiž časový prostor na to, aby absolvoval několik prohlídek své nemovitosti, často i v době, kdy by měl být v práci nebo se věnovat jiným povinnostem. Makléř se účastní všech prohlídek nemovitosti, aby zajistil naprostou profesionalitu, a je připraven vaši nemovitost profesionálně prezentovat i v čase, kdy vy nemůžete.

Předmětem tohoto článku je krátce informovat potenciální klienty s prací realitního makléře. V případě,že budete mít zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.