Zámečnická 563/8 Liberec IV – Perštýn 46001 Liberec
+420 | 721 292 462
info@nisacentrum.cz

Reference Tereza Raisová

Dobrý večer. Nabízený domek ve Frýdštejně nás velmi zaujal, stejně jako Vaše prohlídkové nasazení :-). Už jsme těch domů pár navštívili, ale takovou troj souhru jsme ještě neviděli – velmi oceňujeme.

Rejlkovi

Chtěla bych poděkovat paní Raisové za velmi milé, vstřícné a rychlé jednání. Mohu jen doporučit, za mě obrovská spokojenost.

S. Mlejnková

Se službami společnosti a paní Raisové jsme byli velice spokojeni Podařilo se ji během velmi krátké doby prodat náš byt a vyřídit vše potřebné spojené s převodem nemovitosti. Jejich služby mohu vřele doporučit!

Manželé R.

Bezvadný přístup, profesionální servis, rychlé jednání s pozitivním výsledkem.

K.M.

Mohu vřele doporučit. Vstřícné, rychlé jednání, se vším poradí a vysvětlí. Pomohli mi k novému bydlení.

D.F.

Prodávali jsme byt v Liberci 3+1. Měli jsme paní z menší realtní kanceláře. Bohužel jsme neprodali být ani za 4měsíce. .Tak jsem nevahala a po doporučení vše svěřila p.Terezce Raisové .Uplně jiný přístup k věci ,byla diskrétní v jednání a měla profesionální vystupování.Dokazala opravdu nemožné .Být jsme předali v listopadu nové majitelce .Chtěla bych tímto pozdvihnout tuto RK v čele s Terezou Raisovou.Urcite neváhejte kontaktovat paní za účelem prodeje Vaší nemovitosti.100% spokojenost”

Renata

“PROFESIONALITA,VSTŘÍCNOST ,RYCHLOST ….VELKÁ SPOKOJENOST A VŠEM MŮŽU JEN DOPORUČIT.”

RASPIC 68

Využíval jsem služby makléře jiné společnosti k pronájmu bytu. Na dotaz, jak situace vypadá, mi bylo po třech týdnech odpovězeno, že by se mohl udělat inzerát. Poté jsem dostal kontakt na paní Raisovou. I o víkendu přijela půl hodiny po našem hovoru, byt nafotila, inzerát byl hotov do druhého dne, slušní a spolehliví nájemníci byli za týden. Profesionální služby paní Raisové doporučuji s klidným svědomím všem, já sám se je chystám v brzké době zase využít.

T. Němec

Doporučuji. Firma pracuje rychle, operativně a promptně řeší požadavky, včas odpovídá na dotazy. Dobře se s touto realitkou spolupracuje, klient nabude pocitu, že je „v dobrých rukou“

Va Vi

Rychlá a profesionální spolupráce. Mohu jen doporučit.

Stanislav Janku

Nejlepší firma…velmi rychlá milá příjemná spolupráce vše za Vás obstarají a pomohou pokud si nevíte rady…super tým.

Allien 99

“Po oslovení realitní kanceláře nastala z jejich strany okamžitá, ochotná a profesionální spolupráce. Vše připravila k mé spokojenosti. Do 14 dní proběhlo uzavření nájemní smlouvy. Doporučuji spolupráci.”

M. Štroblová

“Velmi vstřícné a rychlé jednání. Bezproblémová komunikace a vše vlastně:) Dobří rádci, doporučuji.”

P. Vacátková